Rezerwacja online

Przyjazd:
24 Mar
2023
Wyjazd:
25 Mar
2023
już od 155 zł /noc
Sprawdź dostępność

Teatr Witkacy

Jest to jedyny w Zakopanem teatr i stanowi miejsce niemalże kultowe.

Teatr im. St. Ignacego Witkiewicza powstał w 1985 r. i początkowo nikt nie wróżył mu sukcesu. Konsekwencja, artystyczna odwaga i niebanalne pomysły założycieli sprawiły jednak, że Teatr Witkacego stał się miejscem, które trzeba znać i w którym warto bywać. Należy dodać, że od samego początku Teatrem kieruje Andrzej Dziuk, a wśród aktorów nadal znajdują się nazwiska założycieli czyli Doroty Ficoń, Krzysztofa Łakomika i Krzysztofa Najbora.

Cykl premier teatralnych jest związany z letnim i zimowym sezonem turystycznym. Oprócz niezmiennie fantastycznych przedstawień teatralnych Teatr Witkacego to także swoiste centrum kultury. Odbywają się tu wystawy, koncerty i festiwale teatralne.

Gorąco polecamy udział w niebywałych przedstawieniach artystycznych Teatru Witkacego. W recepcji naszego Hotelu znajdą Państwo aktualny repertuar Teatru. Wybrane przedstawienia mogą być również objęte zniżką dla Gości Hotelu Wersal – o szczegóły prosimy pytać w Recepcji.

Repertuar Teatru Witkacego!

Więcej informacji - www.witkacy.pl

 

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij