Rezerwacja online

Przyjazd:
17 Sty
2020
Wyjazd:
18 Sty
2020
już od 155 zł /noc
Sprawdź dostępność

Wyjazdy integracyjne

Hotel Wersal to doskonałe miejsce do zorganizowania niezapomnianego wyjazdu integracyjnego.

W naszych przytulnych pokojach uczestnicy z pewnością poczują się miło i komfortowo, a szeroki wybór dodatkowych atrakcji nie pozostawi czasu na nudę!

W Hotelu znajduje się Klub i Restauracja, które mogą zostać wynajęte na wyłączność dla uczestników. Znajduje się tu również komfortowa sala konferencyjna o wymiarach 12mx15m. Istnieje możliwość połączenia sali konferencyjnej z Restauracją, co pozwala na zorganizowanie imprez wieczornych z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak karaoke czy dyskoteka.

Dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami możemy Państwu służyć pomocą w organizacji dodatkowych atrakcji. Możliwości są tu niemal nieograniczone – od górskich wycieczek z przewodnikiem, kulig i ognisko aż po atrakcje typu rafting czy wycieczki na skuterach śnieżnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij